Fotografia cyfrowa i panoramy

Posted on: czw., 2012-05-24 22:58   By: drspam

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Niewiele da opis sukienki, sali czy hotelu bez zdjęcia. Dobre zdjęcie produktu to gwarancja sukcesu. Ludzie kupują „oczami”. Dla nas zdjęcia do pasja.

Zdjęcia w technice HDR, panoramiczne czy wirtualne spacery to dla nas codzienność. Dobre zdjęcie produktu gwarantuje jego sprzedaż a obejrzenie sali lub spacer po hotelu skłania do rezerwacji.

 

1 Wirtualne Spacery 

Wirtualny spacer pozawala na obejrzenie obiektu wewnątrz. Siedząc przed komputerem można zwiedzić muzeum lub przejść się po hotelu lub sądzie. To rozwiązanie pozwala na sprawdzenie jak wygląda hotel, pokój czy sala restauracji przed jej zarezerwowaniem.

Można także odbyć wycieczkę po urzędzie, znaleźć odpowiednią sale tak aby potem jadąc coś załatwić nie szukać. To rozwiązanie oszczędza czas i daje możliwość sprawdzenia wielu usług bez wychodzenia z domu.

 

2 Zdjęcia panoramiczne 

Panoramiczne fotografie pozawalają pokazać pełen obraz danego miejsca. Ten kto choć raz był w górach wie że zwykłe zdjęcie nigdy nie odda tego widoku, który można zobaczyć.

Zdjęcia panoramiczne na to pozwalają obejmują one 180 stopni lub mogą być odpowiednio kadrowane na życzenie klienta.


3Fotografie produktów

Sklep w internecie bez zdjęć ? Może ale czy taki sklep będzie przynosił zysk. Człowiek musi zobaczyć produkt aby go kupić. Dobre zdjęcie produktu to gwarancja sukcesu.

My wiemy jak takie zdjęcia zrobić jak dodać oprogramowanie aby produkt można było przybliżyć - zobaczyć szczegóły, obrócić itp.

Dzięki takim dodatkom klienci kupują w danym sklepie a nie w innym. Czy w restauracji łatwiej jest zamówić danie, które wcześniej widzieliśmy na zdjęciu czy takie do którego jest tylko suchy opis tekstowy ? Wybór należy do Ciebie.