On-line Marketing

Posted on: pon., 2012-02-06 00:23   By: Anonymous (niezweryfikowany)

Promuj swoją firmę w internecie aby zwiększyć swoją sprzedaż! Marketing internetowy jest najbardziej efektywny biorąc pod uwagę koszty inwestycji i jej zwrot. Firmy mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców inwestując ułamek tradycyjnych budżetów reklamowych.

Dlaczego więc nie skorzystać z tej opcji? My jesteśmy w stanie określić cele i dobrać odpowiednią technologię dla Twojej firmy. Zbadamy konkurencje i dostosujemy marketing tak aby był najbardziej efektywny w dziedzinie w której się poruszasz. Dodamy Twoją firmę do wyszukiwarek płatnych i bezpłatnych sprawimy że Twój ranking wzrośnie.

Zbadamy społeczne spektrum działalności on-line. Oferujemy SEO, PPC, badanie społecznych mediów i realizacje najbardziej efektywnych strategii.

Niemal każda firma będąca na rynku ma jakąś cechę charakterystyczną, która przywodzi nam na myśl tę, a nie inną firmę. Często jest to jakość samego produktu, fachowość obsługi bądź częściej nawet sam wizerunek pracownika danej organizacji lub produktu. Pomimo tego, iż pojęcie wizerunku czy wizualizacji firmy ma długą historię, to jednak mało jest dowodów na to, jakie informacje, którymi dysponujemy o firmie wpływają na to jak postrzegamy dany produkt. Jednakże przydatne byłoby zrozumienie tego, w jaki sposób informacja, którą kojarzymy z daną firmą wpływa na stosunek do oferowanych usług lub produktów. Jedną z tych informacji może być sam wizerunek firmy, czyli sposób, w jaki postrzegamy ją przez pryzmat pewnych stałych elementów graficznych oraz innych zauważalnych gołym okiem. Nazywana ona jest systemem identyfikacji wizualnej.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o promocję wizerunku firmy w internecie, jest jej strona. Przy czym nie oznacza to wizytówki firmy tylko coś na kształt wirtualnego oddziału. Coś gdzie klient będzie mógł znaleźć wszystko o firmie, o jej ofercie itd. Coś co nie będzie suchą informacją. Strona musi zainteresować i zachęcić klienta do współpracy. W kwestii strony wszystko jest bardzo ważne: kolory, czcionki, słowa, grafika... wszystko. Jeśli masz stronę z dobrą zawartością to sukces masz w kieszeni(prawie). Teraz możesz przystąpić do rozpowszechniania informacji na ten temat. Bardzo dobre do tego celu są katalogi, wyszukiwarki, portale branżowe. Walcząc jednak o pozycję w katalogach należy uważać na pułapki. Po pierwsze pozycję w katalogach zdobuwamy tylko legalną drogą (sztuczki webmasterów mające sztucznie podnieść popularność strony najczęściej ją dyskwalifikują). Po drugie wysoka pozycja w katalogu oznacza wysoką oglądalność i spore oczekiwania internautów w stosunku do strony ( jeśli ludzie od Ciebie dużo oczekują to bardzo łatwo jest ich zawieść, a jak to się stanie to raczej już ich nie zobaczysz). O wartości wizerunku firmy w internecie najlpiej przekonali się Ci klienci, którzy po kilku inwestycjach w reklamę "papierową" spróbowali reklamy w internecie.