Strony WWW, sklepy internetowe i portale

Posted on: śr., 2012-05-23 22:21   By: drspam

Podczas wieloletniej działalności ADD-COM pomógł wielu klientom zaistnieć w internecie. Jesteśmy firmą, która tworzy strony internetowe tak aby przyciągały wzrok i generowały zysk niezależnie czy klient dysponuje budżetem 1000 zł czy 100 000 zł.

Zawsze dajemy z siebie 100% aby uzyskać najlepszy efekt.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie funkcjonalności stron internetowych, SEO i marketingu społecznościowym. Wszystkie nasze strony oparte są na najlepszym na rynku oprogramowaniu CMS, z którego korzystają największe organizacje na świecie i firmy (IBM, SONY, Biały Dom w USA itp.).

Nigdy nie blokujemy klientów. Nasi klienci dostają oprogramowanie i rozwiązania szeroko stosowane na świecie. Jeśli jesteś naszym klientem to masz pewność, że jeśli nie będziesz zadowolony z usług zawsze możesz je przenieść gdzie indziej bo używamy światowych standardów.

Nasza oferta jest w pełni skalowalna – jeśli Twoja firma czy sklep internetowy nagle zacznie być odwiedzany przez tysiące osób dziennie – nie ma problemu z naszymi rozwiązaniami, wszytko będzie działać. Nie będziesz musiał płacić jeszcze raz za stworzenie „nowej” strony czy sklepu który wytrzyma tyle wizyt.

ADD-COM prowadzi pełny zakres usług związanych z tworzeniem:

  • serwisów oraz stron WWW,
  • sklepów internetowych prezentacji multimedialnych,
  • banerów reklamowych, logotypów i broszur reklamowych, 

Jak działamy?
Każdy projekt traktowany jest idywidualnie i składa sie z następujących faz:

  1. ustalenie wstępnych wymagań,
  2. omówienie szczegółów projektu,
  3. szacowanie kosztów i czasu realizacji,
  4. podpisanie stosownej umowy,
  5. testowanie produktu - wprowadzanie korekt,
  6. odbiór projektu i umieszczenie na serwerze www,

Dzięki szerokiemu zakresowi i wysokiej jakości usług, jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi etapami związanymi z kreowaniem właściwego wizerunku Państwa firmy w sieci.