Usługi

1

Strony WWW

Projektujemy strony WWW od podstaw. Nasza firma tworzy strony dokładnie analizując preferencje klienta. Nasi graficy dostosowują wygląd strony pod konkretne wymagania. Stosujemy najlepsze na rynku oprogramowanie CMS. Nasi klienci mogą po wdrożeniu samodzielnie modyfikować dane na stronie lub dodawać teksty. Każda ze stron jest odpowiednio sprawdzana pod kontem kompatybilności z różnymi przeglądarkami. Tworzymy wersje stron na urządzenia mobilne.

2

Marketing internetowy

Budujemy od podstaw kampanie marketingowe w internecie. Nasi klienci mają dostęp do pełnych danych statystycznych dzięki czemu na bieżąco mogą śledzić kampanie i odpowiednio je modyfikować.

3

Hosting

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie związane z hostingiem stron internetowych. Na dzień dzisiejszy duża część naszych stron interenetowych oparta jest na rozwiązaniach typu cloud.

4

Oprogramowanie ERP

Firma ADD-COM mając w swojej ofercie znakomity system klasy ERP firmy SENTE, jest w stanie zaproponować i wdrożyć najlepsze rozwiązanie usprawniające procesy biznesowe swoich Użytkowników przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych i zarządzania informacją. System wspiera przedsiębiorstwo w zakresie obsługi logistyki, dystrybucji, gospodarki magazynowej, finansów, księgowości, produkcji, kadr, płac, zarządzania relacjami z Klientami oraz e-biznes.

5

Outsourcing

Oferujemy usługi outsourcingowe IT. Dynamika zastosowań wśród tego rozwiązania zarówno wśród małych firm, jak i dużych międzynarodowych koncernów jest olbrzymia. Działania takie pozwalają skupić się na podstawowym obszarze aktywności biznesowej, a inne działy powierzyć firmom zewnętrznym.